Oferta dla Pań

Torebki

Znalezienie idealnej torebki nie jest łatwe, musi ona spełniać wiele funkcji – nie tylko estetycznych. Każda kobieta ma inny gust i inne potrzeby. Dlatego właśnie stawiamy na różnorodność, bez problemu znajdziecie u nas klasyczne skórzane torby, najnowsze i najmodniejsze modele, stylowe zestawy, poręczne przewieszki, duże pojemne torby, eleganckie wizytowe torebki, kopertówki…
A wszystkie łączy precyzyjne wykonanie i trwałość.

granat3d
portfele-wszystkie+a

Portfele

Portmonetki i portfele to podstawowe akcesoria, wyposażenie torebki, używane właściwie codzienne, dlatego tak ważna jest ich jakość. Oferujemy zarówno portfele ze skóry naturalnej, jak i ekoskóry. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór produktów rodzimej marki Albartros, które poza doskonałym wykonaniem zachwycają również niepowtarzalnym wyglądem.

Paski

Damskie paski skórzane mają za zadanie spełniać nie tylko funkcje użytkowe, ale również wizualne. Często podkreślają styl i dodają charakteru całej stylizacji. Posiadamy zarówno cienkie klasyczne skórzane paski, jak i bardziej efektowne, z ozdobnymi klamrami. Bogata paleta stylów oraz kolorów dostępnych u nas pasków pozwoli Wam wybrać dopasowany do Waszych potrzeb.

paski4
dodatki4

Skórzane dodatki

Galanteria skórzana to również wszelkiego rodzaju dodatki, jak między innymi teczki, etui, eleganckie i gustowne skórzane rękawiczki. Warto zadbać o ich odpowiedni dobór, dopasowanie fasonu i kolorystyki. Oferujemy szeroki wybór najlepszej jakości skórzanych dodatków, które przydadzą się każdej kobiecie podkreślając dodatkowo jej styl i charakter.