Oferta dla Panów

Torby i saszetki

Oferujemy doskonałej jakości teczki skórzane, klasyczne aktówki oraz bardzo funkcjonalne saszetki i torby męskie od najlepszych producentów. Produkty marki Thomas oraz Albartoss, a także włoskie i francuskie torby spełnią swoje podstawowe zadania oraz świetnie będą komponować się zarówno z eleganckim i klasycznym strojem, jak i bardziej casualowymi stylizacjami.

torby4
portfele4

Portfele

Męski portfel musi przede wszystkim przechowywać dokumenty i pieniądze, liczy się jego jakość, wykonanie, trwałość, a także szlachetność skóry i wykończenia. Ważny jest jednak również jego wygląd, dlatego posiadamy szeroki wybór portfeli wyłącznie najlepszej jakości. Staramy się często zmieniać kolekcję i dostarczać Wam najbardziej trwałe i atrakcyjne wizualnie, eleganckie produkty.

Paski

Wybierając pasek kierujemy się głównie względami praktycznymi, patrzymy na materiał wykonania, rozmiar, rodzaj klamry. Istotne jest też odpowiednie skompletowanie paska z innymi elementami galanterii i odzieży. Bogaty wybór naszych pasków ze skóry naturalnej oraz syntetycznej, w różnorodnej kolorystyce i stylistyce to gwarancja, że każdy mężczyzna znajdzie u nas idealny skórzany pasek dla siebie.

Depositphotos_3384450_original
rekawice

Skórzane dodatki

W garderobie mężczyzny ceniącego elegancje powinny znajdować się różnego rodzaju skórzane dodatki. Ich niepowtarzalny styl i względy użytkowe – pewnego rodzaju ‘niezniszczalność’ sprawiają, że czasami trudno obyć się bez nich. Oferujemy doskonałej jakoś skórzane rękawice, etui, wizytowniki, kluczówki i innego rodzaju dodatki skórzane, które nie tylko pomogą Wam uporządkować przedmioty używane każdego dnia, ale także dodadzą klasycznego stylu.